OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Fakulta umění > Součásti fakulty > Hudební část > Katedra klávesových nástrojů > Ze života katedry

Mezinárodní klavírní kurzy na Fakultě umění OU

Ve dnech 22. – 27. 8. 2011 se na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě uskutečnil 1. ročník Mezinárodních klavírních kurzů, které úspěšně zorganizovali pedagogové Katedry klávesových nástrojů Xenie Hranická a Ivo Kahánek, za umělecké spolupráce pana Tomáše Klementa.

Umělecká a pedagogická kvalita této akce přilákala 17 studentů z ČR a Slovenska. Přijeli studenti většinou navštěvující konzervatoř, nicméně přihlásil se také jeden mladý talent ze ZUŠ Praha. Frekventanti kurzu absolvovali individuální lekce a slavnostní tečkou byl koncert vybraných účastníků, v jehož rámci předal pan proděkan Lukáš Michel všem studentům účastnické certifikáty.

Zveřejněno / aktualizováno: 19. 09. 2016