OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Fakulta umění > Součásti fakulty > Hudební část > Katedra klávesových nástrojů > Ze života katedry

Úspěch mladého klavíristy v maďarském Vácu

Mladý a talentovaný pianista Oleksii Gerych na koci října opět úspěšně reprezentoval Fakultu umění Ostravské univerzity na III. ročníku Mezinárodní klavírní soutěže Danubia Talents International Music Competition v maďarském městě Vác.

V konkurenci klavíristů z Německa, Polska, Maďarska, Slovenska i Japonska získal ve své věkové kategorii 3. cenu a zúročil tak mnohaleté studium klavíru na Fakultě umění OU, kde letos končí doktorské studium.

Oleksii Gerychovi i jeho pedagogovi Mgr. Lukáši Michelovi, ArtD. upřímně gratulujeme a přejeme další umělecké i pedagogické úspěchy.

Úspěch mladého klavíristy v maďarském VácuÚspěch mladého klavíristy v maďarském Vácu

Zveřejněno / aktualizováno: 31. 10. 2018