TrikFilm – festival dětské a studentské multimediální tvorby

Vizuální podívaná i nevšední doprovodný program

Srdečně Vás zveme na 3. ročník festivalu dětské a studentské multimediální tvorby TrikFilm, který se letos koná 23. – 27. listopadu. Festival v Ostravě vede kampaň za rozmanitost perspektiv vyprávění příběhu výtvarným stylem. Široké spektrum festivalu se snaží zachytit kreativce z různých oborů filmové tvorby i motion designu. Věříme v sílu, která spočívá ve sdílení příběhů a zkušeností skrze umění.

Festival slibuje pobavení a nabízí zajímavý a zábavný program pro všechny, kdo mají rádi příběhy, animaci nebo PC hry. Je výraznou inspirací nejen pro děti a studenty, ale také pro jejich pedagogy. Podporuje rozvoj tvůrčího myšlení v souvislosti s novými trendy nejen v umělecké sféře ale i v edukativní oblasti.

Součástí festivalu budou projekce, workshopy, výstava, komponované večery a tržiště s uměním.
Celý program festivalu

Takže přijďte, budete se smát, dojímat se a žasnout. Uvidíte bláznivé filmy, environmentální filmy, veselé grotesky, filmy z celého světa, dokumenty, experimenty, vizuální podívanou, virtuální zábavu, tedy nic všedního.

Trikfilm na Facebooku
Trikfilm na Instragramu