Prezentace a konzultace Daniely & Lindy Dostálkových

Srdečně zveme na prezentaci a konzultaci Daniely & Lindy Dostálkových.

Prezentace prací a následná konzultace s Danielou a Lindou Dostálkovými proběhne 10. a 11. října 2018 a zaměří se zejména na sestavování uměleckých portfolií a vlastní prezentace umělců. Studentům i absolventům by měla sloužit ke zdokonalení a ujištění vlastní pozice v kontaktu s klienty i galeriemi. Daniela a Linda Dostálkovy působí v současnosti mimo jiné jako kurátorky PLATO a návštěvníci městské galerie se s nimi mohli v této roli setkat například u výstavních projektů Přípravný portrét mladé dívky, Heroic vs. Holistic nebo Garden of the future.

Linda Dostálková působila mj. jako vedoucí ateliéru Text Forma Funkce na FU v letech 2012-2014 a myslím, že nejen její studenti budou mít o prezentaci i konzultaci určitě zájem.

Více na facebookové události a v programu Plato Ostrava.

Zveřejněno / aktualizováno: 04. 10. 2018