Přijímáme přihlášky na Flétnovou akademii 2024/2025

Katedra dechových nástrojů Fakulty umění Ostravské univerzity vyhlašuje Flétnovou akademii 2024/2025 pod vedením odborného asistenta Jana Ostrého. Akademii pořádáme ve spolupráci se Základní uměleckou školou Ilji Hurníka, Základní uměleckou školou, Vysoké Mýto a pod záštitou Nadačního fondu Magdalény Kožené. Výuka bude probíhat v Praze, Ostravě a ve Vysokém Mýtě.

Přihlášky a podmínky přijetí:

Žáci ZUŠ:

Věkový limit 16 let.

Video – cca 5 minut, dvě rozdílné skladby, například etuda a část skladby či dvě rozdílné věty z různých skladeb ve formě linku na Youtube.

Povinná účast pedagoga vybraného žáka ve výuce.

Studenti konzervatoří:

Věkový limit 21 let.

Video – cca 10 minut, dvě rozdílné skladby či části skladeb ve formě linku na Youtube.

Povinná účast zákonného zástupce či pedagoga u neplnoletých studentů nebo písemný souhlas zákonných zástupců s účastí na Flétnové akademii.

Společné pro kandidáty ZUŠ a konzervatoří:

Přihlášku pošlete emailem na adresu fletnovaakademie@gmail.com.

Obsahovat by měla následující informace: jméno a příjmení, věk, telefonní kontakt (u neplnoletých kandidátů kontakt na zákonného zástupce), místo pobytu v době konání Flétnové akademie (pro přípravu rozvrhu s ohledem na délku cestování), název navštěvované školy, jméno pedagoga a jeho telefonní kontakt, link pro video na Youtube, stručný životopis.

Uzávěrka přihlášek:

20. října 2024

Oznámení výsledku výběru bude kandidátům sděleno do 25. října 2024.

Vybraní účastníci mají výuku na Flétnové akademii zdarma.

Zveřejněno / aktualizováno: 25. 09. 2024