Krátký film Jiřího Havlíčka byl vybrán do soutěžní sekce prestižního festivalu v Oberhausenu

Mezinárodní festival krátkých filmů Oberhausen je nejstarší festival krátkých filmů na světě. Festival je katalyzátorem a výkladní skříní aktuálního vývoje, fórem pro často kontroverzní diskuse, objevitelem nových trendů a talentů a v neposlední řadě jednou z nejvýznamnějších institucí krátkého filmu na světě.

Do této mezinárodní soutěže se každoročně přihlásí více než 7000 filmů z celého světa. Nový krátký nový film Revue Kroky (2022) od Jiřího Havlíčka, umělce a pedagoga z Ateliéru Text Forma Funkce Fakulty umění Ostravské univerzity byl vybrán jako jediný zástupce z České republiky do soutěžní sekce.

Gratulujeme!

Revue Kroky