PŘESUNUTO / Koncert k poctě profesora Zdeňka Goly

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci jsme nuceni koncert přesunout na jaro roku 2022. O novém termínu Vás budeme včas informovat.

29. listopadu 2021 v 18 hodin

budova B, Aula Ostravské univerzity, Českobratrská 16, Ostrava

Fakulta umění vás srdečně zve na druhý z pěti koncertů nové komorní řady s názvem „30 LET SPOLU“, která oslavuje 30. výročí založení Ostravské univerzity a zároveň vznik Fakulty umění. Tímto koncertem bychom rádi vzdali poctu jednomu z tehdejších zakladatelů profesoru Zdeňku Golovi, který učil generace houslistů počínaje Vítězslavem Kuzníkem až po současného koncertního mistra České filharmonie Jiřího Vodičku.

Interpreti: Jiří Vodička, Alena Mazgajová Čechová, Miloslav Jelínek, Marcela Jelínková, Petr Maceček, Ellen Klodová, Alexandr Starý.

Program: Moritz Moszkowski, Václav Fuka, Miloslav Gajdoš, Jules Massenet, Josef Suk a Pablo de Sarasate.

Vstup na koncert je volný, ale s ohledem na kapacitu Auly budeme rádi za potvrzení Vaší účasti buď telefonicky na čísle 553 46 2931 případně e-mailem .

Účast na koncertu je možná při dodržení aktuálně platných opatření.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Plakát soubor pdf 2,43 MB

Zveřejněno / aktualizováno: 25. 11. 2021