Student Fakulty umění Dominik Bunc zvítězil v hobojové soutěži

„Jsem potěšen, že naši studenti ani pedagogové nejsou negativně ovlivněni neblahými událostmi v průběhu předchozího akademického roku, který, reálně vzato, lze považovat za ztracený, a nadále prokazují svoji vysokou kvalitu.“ konstatuje vedoucí Katedry dechových nástrojů Fakulty umění Ostravské univerzity profesor Dušan Foltýn.

Právě v jeho hobojové třídě studuje Dominik Bunc, jenž před několika dny získal 1. cenu na hobojové soutěži Českého spolku dvouplátkových nástrojů, která se konala v Praze a rozšířil tak řadu pravidelných konkurzních či soutěžních úspěchů studentů této katedry.

Poděkování právem patří také Dominikově klavírní korepetitorce Mgr. Radaně Foltýnové.

Těšíme se na případné následující podobné pozitivní zprávy, které jistě povzbudí studenty i jejich pedagogy k další intenzivní práci.

Student Fakulty umění Dominik Bunc zvítězil v hobojové soutěži

Zveřejněno / aktualizováno: 15. 10. 2021