Termíny přijímacích zkoušek na Fakultě umění v roce 2024

Podání e-přihlášky
15. listopadu 2023 – 15. března 2024

Bakalářské studijní programy výtvarného zaměření
1. kolo přijímací zkoušky – domácí práce – příloha k e-přihlášce
15. listopadu 2023 – 15. března 2024
Ke dni 18. března 2024 budou do přijímacího řízení převedeny všechny e-přihlášky, u kterých byl uhrazen administrativní poplatek. E-přihlášky nebudou převáděny průběžně po uhrazení administrativního poplatku zejména proto, aby uchazeč mohl ještě provádět úpravu svých domácích prací. Převedením e-přihlášky do přijímacího řízení již žádná aktualizace domácích prací není možná.
2. kolo přijímací zkoušky (třídenní)
9. – 11. dubna 2024
Náhradní termín (jednodenní)
25. dubna 2024

Bakalářské a navazující magisterské studijní programy hudebního zaměření
duben 2024

Navazující magisterské studijní programy výtvarného zaměření
18. dubna 2024
Náhradní termín
25. dubna 2024

Navazující magisterský studijní program Produkce v kulturních a kreativních odvětvích
duben 2024

Náhradní termín přijímací zkoušky

Náhradní termín přijímací zkoušky (PZ) je udělován pouze ze závažných důvodů, znemožňujících účast na řádném termínu přijímací zkoušky (např. časová kolize termínu přijímací zkoušky s termínem maturitních, resp. státních závěrečných zkoušek, hospitalizace apod.). O náhradní termín je nutno požádat děkana fakulty nejpozději do 2 dnů od řádného termínu přijímací zkoušky a důvody doložit příslušným potvrzením. O závažnosti důvodu rozhodne děkan. Žádost pošlete na email: .

Náhradní termín PZ pro bakalářské a navazující magisterské studijní programy – hudební zaměření a pro studijní program Produkce v kulturních a kreativních odvětvích bude stanoven dodatečně podle počtu uchazečů.

Konkrétní informace o termínu a místě konání přijímací zkoušky obdrží uchazeč na svou e-mailovou adresu.

Zveřejněno / aktualizováno: 19. 03. 2024