Disturbing borders – a laboratory of apperception

Andrea Uváčiková je fascinována digitálními obrazy, ve kterých se stále více koncentruje vše, co existuje. V kombinaci se zájmem o filozofii Viléma Flussera vede autorčina tvorba často k projektům, které kombinují filozofické pozadí problému s vizualitou digitálních rozhraní nebo jejich fragmentů. Stále hmatatelnější transformace společnosti na digitální společnost s sebou přináší řadu nových situací a problémů, které autorka ve svých dílech často reflektuje.

Více informací

Výstavu si můžete prohlédnout online prostřednictvím spořiče obrazovky, který je možné si stáhnout do svého PC/Mac na stránce: https://screensaver.metazoa.org

Disturbing borders

Zveřejněno / aktualizováno: 13. 10. 2020