Soutěžní úspěch studentek a studentů Katedry dechových nástrojů FU OU

Studentky a studenti bakalářského studia na Fakultě umění - dvě hobojistky, jedna fagotistka a dva fagotisté - nadělili své katedře hezký vánoční dárek v podobě ocenění na Soutěži Českého spolku dvouplátkových nástrojů, která se konala 7. prosince 2018 v Praze.

Studentky Tserennadmid Boldbaatar a Barbora Nováková z hobojové třídy prof. Dušana Foltýna získaly shodně 2. cenu.

Ve fagotové soutěži si rozdělili stupně vítězů Martin Jirásek (1. cena), Ondřej Svitavský (2. cena) a Markéta Davidová (3. cena), kteří studují u Mgr. Martina Petráka.

Všem výše uvedeným gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci naší fakulty i Ostravské univerzity.

Zveřejněno / aktualizováno: 02. 01. 2019