1. místo na festivalu Stonavská Barborka

Studenti Katedry sólového zpěvu se zúčastnili interpretační soutěže v rámci festivalu Stonavská Barborka. Letošní 12. ročník Mezinárodního festivalu Komorního a ansámblového zpěvu, jehož posláním je podpora malých vokálních a vokálně-instrumentálních souborů v oblasti klasické hudby a lidové písně se konal na přelomu listopadu a prosince.

V interpretační soutěži, která je určená vokálním a vokálně-instrumentálním ansámblům (dueta až okteta) v oblasti artificiální hudby, dosáhli níže uvedení studenti následujících výborných výsledků, ke kterým jim gratulujeme.

A3.1 VUŠ – dueto
Patrícia Smoľáková, Dominika Škrabalová
1. místo soubor pdf 0,36 MB
Cena Českého rozhlasu Vltava soubor pdf 0,36 MB