Flétnistky z Fakulty umění opět úspěšné

Říká se, že obhajovat svůj úspěch nebo své výsadní postavení je těžší, než ho dosáhnout. Je evidentní, že z tohoto konstatování si příliš těžkou hlavu nedělají studentky oboru flétna na Fakultě umění a pokračují ve svém „vítězném tažení“ napříč naší republikou. Dokladem této skutečnosti je výsledek konkurzu do orchestrální akademie Pražské komorní filharmonie, která bezesporu patří mezi nejlepší evropské komorní orchestry. Naše studentky obsadily za účasti dvanácti uchazečů z celé České republiky první tři pozice v pořadí Sylvie Schelingerová (ze třídy odb. as. Jana Ostrého), Barbora Haasová (ze třídy odb. as. Anny Stavělové), Anna Talácková (ze třídy odb. as. Jana Ostrého).

Srdečně gratulujeme, děkujeme za příkladnou reprezentaci fakulty i univerzity a těšíme se na další úspěchy.

Sylvie Schelingerová

Zveřejněno / aktualizováno: 27. 06. 2017