Vynikající úspěch mladého klavíristy Fakulty umění

Mladý klavírista Oleksij Gerych již v minulosti obdržel četná ocenění, o kterých informovaly aktuality Ostravské univerzity i Fakulty umění.

O to víc nás těší skutečnost, že nynější student doktorského studia Fakulty umění Oleksij Gerych navázal na své předešlé úspěchy také v letošním akademickém roce. V první polovině května se zúčastnil V. ročníku klavírní soutěže „Slobomir International Music Competition“ ve Slobomiru, kde ve své kategorii zvítězil v konkurenci pianistů z mnoha zemí Evropy.

Ocenění za přípravu bylo v tomto případě uděleno rovněž jeho stálému pedagogovi, působícímu na Fakultě umění, Mgr. Lukáši Michlovi, ArtD.

Oleksiji Gerychovi i jeho pedagogovi upřímně gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů na dalších uměleckých kláních.

Vynikající úspěch mladého klavíristy Fakulty umění

Zveřejněno / aktualizováno: 25. 05. 2017